Niepubliczne Przedszkole "PROMYK" w Sochaczewie

Nasza oferta...

Bliski kontakt z przyrodą pomaga dzieciom w rozwoju wyobraźni, pobudza w maluchach ciekawość świata i naturalną chęć do przeżywania przygód. Dlatego też w naszym przedszkolu staramy się jak najwięcej czasu spędzać w ogrodzie przedszkolnym zarówno podczas zabaw jak i zajęć edukacyjnych.
Przedszkole zatrudnia nauczycieli z kwalifikacjami pedagogicznymi.
Wspólną cechą wszystkich naszych pracowników jest zaangażowanie w kontakt z dziećmi i ich rodzicami, troskliwość, cierpliwość i szacunek dla indywidualności każdego dziecka.
Realizowana podstawa programowa dopuszczona jest przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, a materiały pomocnicze oraz podręczniki, których używamy podczas zajęć są zgodne z wymogami MEN.
Zajęcia dodatkowe prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów.

Nasze przedszkole oferuje dzieciom ciekawe zajęcia dodatkowe:
  • Zajęcia przyrodnicze oparte na eksperymencie i doświadczeniu. Dzieci poznają podstawowe pojęcia fizyczne, chemiczne, biologiczne i geograficzne podczas zabawy w detektywów.
  • Gry matematyczne- zabawy i gry pobudzające wyobraźnię i umiejętności matematyczne
  • Zajęcia i gry sportowe - zajęcia zawierające elementy gimnastyki ogólnej i gier drużynowych, wspierające nie tylko rozwój fizyczny maluszków, ale również naukę działania w drużynie, rywalizacji fair play, wygrywania i przegrywania.
  • Zabawy muzyczne.
  • Zajęcia polegające na wspólnej zabawie w języku angielskim.
  • Bajkoterapia, która ma na celu zainteresować dziecko, obudzić w nim ciekawość i uruchomić jego wyobraźnię
  • Warsztaty plastyczne.
  • Warsztaty kulinarne.
  • Zajęcia z elementami jogi dla dzieci.
  • Zajęcia z logopedą.
  • Gimnastykę korekcyjną.
  • Zabawy z piłką.
  • Ponadto oferujemy wiele innych atrakcji dla dzieci.