Niepubliczne Przedszkole "PROMYK"
Strona głowna  /  Aktualności

 

 

O naszym przedszkolu...

   

Niepubliczne przedszkole „Promyk” to miejsce stworzone z głębokiej miłości do dzieci. Wierzymy, że każde dziecko jest kimś wyjątkowym i posiada różne talenty, dlatego należy zapewnić mu tylko optymalne warunki do rozwoju. Dziecko w wieku 3 lat rozpoczyna rozwój społeczny i dlatego niezwykle ważne jest, aby posiadało kontakt z rówieśnikami. W naszym przedszkolu dzieci większość czasu, zgodnie z podstawą programową, spędzają na zabawie swobodnej w sali zabaw i ogrodzie, na odpoczynku lub nauce samodzielności. Czas poświęcony na zajęcia dydaktyczne jest dobierany odpowiednio do grupy wiekowej. Dzięki starannie wybranym metodom i doskonałej kadrze bez trudu udaje nam się osiągnąć zamierzone cele edukacyjne.

     Po zakończeniu przygody z przedszkolem każde dziecko musi sprostać wyzwaniom jakie postawi przed nim szkoła, co bez odpowiedniego przygotowania w przedszkolu może być dla dziecka bardzo trudne. W naszym przedszkolu wierzymy, że odpowiedni rozwój człowieka jest możliwy dzięki bliskiemu kontaktowi z otaczającą nas przyrodą, dlatego też ważne miejsce w każdej sali zajmują kąciki przyrodnicze oraz zwierzątka, będące pod opieką maluchów. Dzieci regularnie wychodzą na spacery, spotykają się z ciekawymi gośćmi przybliżającymi im otaczający ich świat. Nasze przedszkole oferuje również bogatą ofertę zajęć dodatkowych będącą doskonałym uzupełnieniem podstawowej oferty przedszkola.

     Przedszkole „PROMYK" działa na podstawie wpisu do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonego przez Gminę Miasto Sochaczew pod nr 2/14, nad którą nadzór sprawuje Kuratorium Oświaty w Warszawie.

 

O przedszkolu