Niepubliczne Przedszkole "PROMYK" w Sochaczewie

Nasza Kadra

Przedszkole zatrudnia nauczycieli z kwalifikacjami pedagogicznymi. Jednak oprócz kierunkowego wykształcenia i doświadczenia, każdy z naszych nauczycieli ma niezwykłą osobowość. Dzięki temu może przekazać młodemu człowiekowi znacznie więcej cennych informacji na temat otaczającego go świata. Wychodzą naprzeciw dziecięcym marzeniom, starają się przynosić radość i inspirować do własnej twórczej aktywności. Wspólną cechą wszystkich naszych pracowników jest zaangażowanie w pracę, troskliwość, cierpliwość i szacunek dla indywidualności każdego dziecka.

Nadzór pedagogiczny pełni dyrektor ds. dydaktycznych i wychowawczych. Zajęcia dodatkowe prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów. W każdej grupie pracuje dwóch nauczycieli z przygotowaniem pedagogicznym.

Brak dodanych wpisów